DREWNIANE ŁÓŻKO DOMEK DLA DZIECKA

Leśny pokój dla chłopca, a może pokój księżniczki? Każdy z tych wariantów jest możliwy, a nawet jeszcze więcej! Nasze łóżeczka przeznaczone są zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Każdy model łóżka posiada kilka opcji do wyboru. Jedną z nich jest wybór szuflad, dzięki, którym zyskasz dodatkowe miejsce do przechowywania. Możesz tam schować pościel lub zabawki. 

W tym miejscu znajdziesz wyjątkowe łóżko domek dla swojego dziecka. Pośród dostępnych modeli mamy klasyczny domek oraz jego alternatywny z mniejszym domkiem. Jako jedni z niewielu producentów drewnianych łóżek dziecięcych w naszej ofercie posiadamy niestandardowe rozmiary, również te duże tj. 200x120 lub 200x140 cm.

 

 

 

 

 

 

 

ŁÓŻKA

Łóżko domek - które dziecko nie chciałoby go mieć w swoim pokoju? Jedno z najpopularniejszych łóżek dziecięcych, a przede wszystkim uwielbianych przez najmłodszych.Drewniane łóżeczko dla dziecka to idealne miejsce na pobudzenie dziecięcej kreatywności oraz wyobraźni. Gdzie jak nie w czasie super zabawy dziecko rozwija te dwie umiejętności. Pozwól dziecku przenieść się do świata, który sam wykreuje w swoim nowym pokoju.

Nasze łóżka wykonujemy z wysokiej jakości drewna sosnowego I klasy. Wszystkie nasze łóżka mają kilka dodatkowych opcji. Jedną z nich jest zdejmowana przednia barierka. Dodatkowo możesz wybrać szuflady oraz materac do swojego łóżka. 

W naszej ofercie znajdziesz również te duże rozmiary łóżek 200x120 i 200x140 cm. Łóżko dla dziecka w takich rozmiarach to prawdziwy komfort i wygoda snu. 

Stwórz łóżko dopasowane do potrzeb Twojego dziecka.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl